21 października 2016 r. w Zespole Szkół im. Jana Raka w Husowie rozegrany został Gminny Turniej Tenisa Stołowego. Dwunastu uczestników z Gimnazjum przy Zespole Szkół w Husowie i Markowej rywalizowało w dwóch kategoriach: dziewcząt i chłopców. W 22 meczach indywidualnych wyłoniono najlepszych zawodników. Poniżej przedstawiamy klasyfikację końcową:

GABRIELA SZPYTMA

Gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz opiekunom i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Poniżej protokoły z zawodów w formacie pdf:

kategoria-chlopcow.pdf

kategoria-dziewczat.pdf

klasyfikacja-koncowa.pdf

Gminny Turniej Tenisa Stołowego został zorganizowany w ramach projektu „Profilaktyka poprzez sport: zajęcia sportowo – rekreacyjne dla dzieci i młodzieży z zakresu tenisa stołowego”. Projekt został zrealizowany dzięki wsparciu finansowemu z Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii.

Organizatorzy: M. Świacki