W 6 kolejce spotkań na stadionie Głuchowianki Głuchów piłkarze Husowskiego Pogórza odnieśli drugie zwycięstwo w tym sezonie pokonując gospodarzy 0:4.

Całe spotkanie od początku przebiegało pod dyktando Husowian, którzy skutecznie wykorzystywali braki i niefortunne zagrania defensywy gospodarzy. Pierwszą bramkę zarówno w meczu jak i na swoje konto w barwach Pogórza zanotował Radosław Świątoniowski w 15 minucie. Kolejną zdobył po indywidualnym wejściu i niefortunnej próbie obrony przez bramkarza Głuchowianki Robert Tytoń w 25 minucie. Bramkę na 0:3, na zakończenie pierwszej połowy zdobył wracający po prawie rocznej przerwie spowodowanej kontuzją Mateusz Krupiński. W drugiej części gry obraz gry nie uległ zmianie- piłkarze Pogórza dominowali rozciągając grę szeroko i skutecznie rozbijając nieliczne kontry Głuchowian. W 70 minucie Pogórze zdobyło bramkę na 0:4, po rzucie rożnym z głowy do stojącego metr od bramki Marcina Kuźniara dograł Mateusz Podolec, a ten pierwszy z bliskiej odległości także z głowy ustalił wynik spotkania.