Minął już miesiąc od oficjalnej premiery nieoficjalnej strony Husowa w dniu 1 listopada. W pierwszym miesiącu funkcjonowania strony została ona odwiedzona 500 razy. Czy to sukces?

Na odpowiedź jest chyba jeszcze za wcześnie. Jednak pierwotne założenia aktualności i zwiększania grona zainteresowanych są realizowane w zadowalającym stopniu. Wiemy także, że strona jest regularnie odwiedzana (żeby nie napisać kontrolowana) przez kilku przedstawicieli środowisk opiniotwórczych. Szkoda, że nie chcą włączyć się aktywnie do tej pracy, zyskalibyśmy na tym wszyscy, mając bieżący dostęp do aktualnych informacji.

Staramy się nawiązywać do tematów bieżących, którymi żyje opinia publiczna. Na początku jeszcze ciężko wybrać newsa nie naruszającego imienia osób trzecich. Jak wiemy takich rzeczy we wsi dzieje się najwięcej, ale nie chcemy być portalem plotkarskim. Zobaczymy jak to się rozwinie.

Cieszą nas bardzo opinie przekazywane osobiście i przez księgę gości. W wielu głosach powtarzają się prośby o forum dyskusyjne. Mamy pewne obawy czy udałoby się utrzymać odpowiedni poziom merytoryczny takiego forum. Pracujemy nad dostosowaniem odpowiedniej formy miejsca wyrażania opinii każdego czytelnika, pozwalającego na wymianę merytorycznych informacji.

Twórcy

Jesteśmy już miesiąc
Tagi: