Do sporych zmian doszło w trakcie przerwy wakacyjnej, po zakończeniu sezonu piłkarskiego w Husowskim klubie sportowym „Pogórze”.  Po dymisji poprzedniego zarządu, piłkarze na walnym zebraniu w lipcu wybrali nowy zarząd, którym prezesem został Jacek Pisanczyn – były trener a także wieloletni kierownik tej drużyny.

 

Poprzedni sezon 2012/2013 Husowska drużyna zakończyła na 6 pozycji w tabeli, co zrodziło niedosyt, zwłaszcza po zajęciu pozycji lidera na półmetku rozgrywek. Przyczyną takiego stanu była głównie absencja zawodników spowodowana wyjazdami zagranicznymi do pracy, jak i poważnymi kontuzjami graczy z pierwszej „jedenastki”. Dużym niepokojem a także zastanowieniem napawa jednak również postępujący brak młodych piłkarzy, którzy mogliby zastępować starszych sportowców… niż demograficzny? Większa atrakcyjność komputera? Brak odpowiedniej motywacji ze strony samego klubu? Szkoły? Samorządu? Jest kilka pytań, z którymi przyjdzie  się w niedługim okresie zmierzyć.

Sezon 2013/2014 Husowska drużyna rozpoczęła w zeszłą niedzielę od porażki w Bachórzu z drużyną Orzeł Harta 2:0. Pamiętajmy jednak, że nie ważne jak kto zaczyna, a jak prezentuje się na końcu. Zespół do rozgrywek przystąpił pod trenerską batutą Rafała Babiaka.

Całe kierownictwo zespołu wygląda następująco:

Trener– Rafał Babiak

Kierownik drużyny– Łukasz Babiak

 

Prezes– Jacek Pisanczyn

W-ce prezes– Jacek Kołcz

Sekretarz– Sabina Krupińska- Toporek

Skarbnik– Marcin Kuźniar

Gospodarz– Mateusz Krupiński

 

Komisja Rewizyjna

Przewodniczący– Robert Tytoń

Sekretarz– Dariusz Styś

Członek– Artur Kucha

autor: Marcin Kuźniar

Pogórze Husów w nowej szacie rozpoczyna rozgrywki.