Już od połowy stycznia zawodnicy Pogórza Husów pod komendą trenera Rafała Babiaka rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej rozgrywek o mistrzostwo „B” klasy Łańcuckiej grupy Podkarpackiego ZPN. Dotychczasowa czwarta pozycja i strata zaledwie 8 punktów do lidera, drużyny z Hyżnego napawa nadzieją na podjęcie ostrej walki o awans do wyższej ligi przez Husowskich zawodników.

Mocne treningi m.in. na hali w pobliskiej Gaci, jak i częste wypady biegowe po okolicznych górkach już przekładają się na wyniki na boisku; z rozegranych sparingowych spotkań dwa były zwycięskie, jeden remisowy. W drużynie zobaczyć będzie można Kefaja, dotychczas zawodnika Struga Tyczyn.

Do początku rundy wiosennej jeszcze daleko, bowiem rozpoczyna się 6 kwietnia, a pierwszym z rywali będą piłkarze z Harty, którzy zajmują dwie pozycje wyżej w tabeli i z którymi nasi zawodnicy mają rachunki do wyrównania za ostatnią porażkę 2:0. Tymczasem zapraszamy na dotychczas rozgrywane spotkania sparingowe, najbliższe już w tą niedzielę, tj. 2 marzec na Husowskim stadionie o godz. 12:00. Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową klubu

www.pogorzehusow.futbolowo.pl

 

autor: Marcin Kuźniar

Ostre przygotowania w Pogórzu Husów